O poradně

Adiktologická poradna nabízí své služby všem, kteří potřebují pomoct s problémy spojenými s užíváním návykových látek (alkoholu, nikotinu, marihuany, léků a dalších) nebo s nelátkovými závislostmi (nadměrné množství času stráveného na počítači, tabletu či telefonu, hraní na automatech a časté sázení). Jsem tu pro Vás, ať již se u sebe obáváte závislosti, potřebujete dostat užívání pod kontrolu či chcete pomoci v udržení abstinence.

Objednat se mohou také rodiče a osoby blízké (rodina, partneři, děti), kteří se s touto problematikou potýkají u svých bližních, mohou jí být negativně ovlivněni, nevědí si rady nebo cítí, že potřebují podporu v náročné situaci. Více o poskytovaných službách se dočtete zde.

Veškeré informace, které mi klient sdělí, jsou důvěrné. Můžete se spolehnout na stoprocentní ochranu Vašeho soukromí a diskrétní přístup. Nevedu o svých klientech oficiální lékařskou dokumentaci, klienti se proto nemusí obávat oficiálního záznamu o nich. Jsem vázána povinnou mlčenlivostí.

Nabízím klientům rychlé objednání na konkrétní čas. Snažím se klientům vyjít maximálně vstříc, nabízím proto termíny konzultací také v pozdních odpoledních nebo večerních hodinách, případně o víkendech. Více o mé vizi se dočtete ZDE

Poskytuji adiktologické poradenství v rámci služeb odborného pracoviště Area fausta (www.areafausta.cz).

Neposkytuji sociální ani zdravotní služby. Služby jsou přímo hrazené klienty.