Aktuality

12. Listopadu 2023

Rozšiřujeme tým

Je mi potěšením vás informovat, že jsem v rámci mé Adiktologické poradny spojila síly s adiktoložkou Bc. Kristýnou Březovou, ke které je nově možné se objednávat na osobní konzultace přes společný rezervační formulář zde na webu. Konzultace... (Číst celé)
Zobrazit
3. Září 2023

Plánovaná nepřítomnost

Ráda bych vás informovala o plánovaném omezeném provozu adiktologické poradny z důvodu mé nepřítomnosti. V průběhu října bude možné se ke mně objednat na adiktologickou konzultaci pouze v těchto dnech: pátek 6. 10. sobota 7. 10. sobota 28.... (Číst celé)
Zobrazit
3. Září 2023

Možnost platby v EUR za konzultace

V případě adiktologických konzultací on-line je možné platit za konzultace i v eurech pomocí SEPA platby. Cena za konzultaci v českých korunách zůstává stejná (900 Kč za 50 minut konzultace v českém jazyce), cena za konzultaci při SEPA plat... (Číst celé)
Zobrazit
31. Března 2023

Úprava ceníku od 1. dubna 2023

Ač nerada, i já musím přistoupit vzhledem k okolnostem , které neovlivníme, ke zvýšení cen. Důvody, proč se mnou spolupracujete, s sebou mohou nést i celou řadu dalších finančních výdajů, proto se snažím najít přijatelné řešení pro všechny.... (Číst celé)
Zobrazit

Udělejte první krok
a skončete se závislostí

Naplánovat konzultaci