Moderní technologie – jak zachovat jako rodič klid

MUDr. Bc. Jana Malinovská
September 3, 2023

Již příští týden startujeme další kolo kurzů pro rodiče na téma telefonů a tabletů u dětí a jak nastavit “zdravé” hranice pro používání moderních technologií.

Zajímá vás, jak je to s dětmi v dnešní době na internetu a potřebovali byste poradit, jak poznat závislost a jak s dětmi o trávení času na mobilu/tabletu mluvit? Pokud si i vy pokládáte tyto otázky a rádi byste slyšeli od odborníků na závislost, jak nejlépe postupovat, pokud vaše děti tráví hodně času na mobilu nebo tabletu, přihlaste se na náš kurz pro rodiče, na kterém se kromě odpovědí na tyto otázky dozvíte i konkrétní kroky, jak nastavit kontrolu telefonu vašich děti, naučíte se tipy odborníků z praxe, které můžete hned začít používat, a budete mít možnost slyšet zkušenosti ostatních účastníků a účastnic.

Kurz je vypsán ve dvou termínech:

Kurzy probíhají v čase od 18:00 do 20:45 na adrese Kandertova 15, Praha 8.

Kurz pořádám ve spolupráci s odborným pracovištěm Area fausta. Spolu se mnou kurz povede má kolegyně, adiktoložka Kristýna Březová.

Každý účastník obdrží tištěný manuál včetně návodů na nastavení telefonu a získá 15 % slevu na 1 individuální konzultaci s adiktologem. V průběhu kurzu bude také prostor pro konzultace konkrétních situací.

Cena za kurz je 1 490 Kč. Kapacita kurzu je omezena na max. 8 účastníků.

Přihlásit na kurz se můžete vyplněním formuláře nebo nám napište na e-mail kurzy@areafausta.cz.

Po odeslání formuláře vám přijde do e-mailu potvrzení rezervace vašeho místa na kurzu a údaje k provedení platby za kurz.

Take the first step
to overcome addiction

Schedule a consultation